Flinke verandering in ontwerp Apple Watch verwacht: platter en groter scherm
Apple is van plan het uiterlijk van zijn smartwatch dit jaar behoorlijk te vernieuwen, meldt het doorgaans goed ingewijde Bloomberg. De Apple Watch Series 7 krijgt volgens de berichtgeving een groter en platter scherm dan zijn voorgangers.
Apple zou van plan zijn de schermen van de Watch Series 7 iets groter te maken dan die van de Series 6. Volgens Gurman worden de twee Apple Watch-modellen met een millimeter vergroot. De smartwatches krijgen daarmee schermen van 41 mm en 45 mm. Verschillende nieuwe virtuele klokken moeten van het grotere scherm gebruikmaken.
Het is de tweede keer dat Apple de schermen van de Watch vergroot. De eerste keer was met de komst van de Series 4 in 2018. Toen bleef de rest van de Watch-behuizing onveranderd.
Het nieuwe uiterlijk zou de grootste trekpleister van de Watch moeten zijn. Verder is het apparaat voorzien van een iets snellere processor, maar worden er geen nieuwe gezondheidsfuncties verwacht.